Global Ukraine News

Українці виграли чемпіонат світу з брейк-дансу World Bboy Classic 2016

对不起,此内容只适用于乌克兰文希腊文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Український дует Navi виграв на конкурсі з брейкдансу World Bboy Classic 2016 у форматі 2х2, повідомляється на сайті Red Bull.

Українські танцівники Drud та Lussy Sky взяли участь у World Bboy Classic 2016 як один з чотирьох дуетів, яких одразу запросили до участі в конкурсі. Окрім них, запросили також дуети Hong 10 & Ronnie, Pelezinho & Neguin, Bruca & Junior.

Попри солідну конкуренцію, Navi впевнено розібралися зі своїми суперниками. Спочатку вони подолали Spin & Sunni, а у фінальному поєдинку зустрілися з дуетом бі-боїв з Red Bull BC One All Stars Hong 10 & Ronnie. Це стало найяскравішим та найзапеклішим протистоянням.

Читайте за темою: Символом Євробачення 2017 може стати Петриківський розпис

Після 4 виходів бали суддів поділилися порівну, а тому доля титулу вирішувалася у додатковому раунді. У вирішальному виході українець Drudу певнено розібрався з Ronnie та приніс Navi перемогу.

Share.

Comments are closed.