Global Ukraine News

GoCamp – глобальний інноваційний табір з вивчення іноземних мов в Україні

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

7 жовтня о 12:00 у приміщенні Інституту Горшеніна (вул. Мала Житомирська, 18Б) відбудеться прес-брифінг «Рекордна кількість волонтерів приїде в Україну, аби навчити школярів англійської». На заході буде проанонсовано початок конкурсного набору шкіл та іноземних волонтерів для участі у пришкільних мовних таборах GoCamp, які влітку 2017 пройдуть у населених пунктах по всій Україні.

Спікерами заходу будуть: Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України; Мустафа Найєм, засновник ГО Global Office, народний депутат України; Оксана Нечипоренко, директор ГО Global Office, а модератором – Соня Кошкіна. Журналісти та охочі дізнатися про проект можуть зареєструватися на участь тут.

Читайте за темою: School Angels – шкільна освіта в Україні стане сучасною

GoCamp – це новий, інноваційний формат табору з поглибленим вивченням англійської мови. Протягом трьох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації проектів та завдань в рамках чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я.

Крім того, це – і наймасштабніший волонтерський проект, адже до нього будуть залучені 1 000 волонтерів із більш ніж 40 країн світу для 100 000 українських дітей! Це – унікальна можливість для українців дізнатися про інші країни та показати світові нашу державу. У 2016 році участь у пілотному проекті GoCamp взяли 9000 дітей з 126 шкіл з усієї України, а зі школярами працювали волонтери із 38 країн світу.

Загалом, організатори планують реалізувати три проекти: GoCamp – пришкільні мовні табори по всій країні; AfterSchool GoCamp – позакласні мовні програми в Києві та Київській області; GoCamp East – виїзні мовні програми для дітей з Донецької та Луганської областей.

Мета в організаторів – амбітна: виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в 21-му столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до інших культур та досвідів.

Читайте за темою: Освітня ініціатива Alumni Fund Ukraine: виховуйте майбутніх лідерів!

Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти та науки в Україні у рамках Року англійської мови в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та ряд інших партнерів.

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції. Організація має два напрямки: GoGlobal, метою якого є популяризація вивчення іноземних мов та волонтерського руху в Україні, сприяння міжкультурному діалогу та народній дипломатії, та GoEast, метою якого є інформаційна, інфраструктурна та політична інтеграція прифронтових територій Донецької та Луганської областей у загальноукраїнський простір.

 

Share.

Comments are closed.