Global Ukraine News

У Києві презентували українсько-китайську молодіжну програму культурних обмінів

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Києві, у Фонді «Україна», відбулася презентація українсько-китайської молодіжної програми культурних обмінів. Китайські музиканти та художники приїхали до України, щоб побачити наше культурне надбання і показати українцям красу та велич традиційної культури Піднебесної. Мистецький дарунок від китайських художників складався з двох частин – образотворчої і музичної. Для експозиції було відібрано півтори десятки робіт, виконаних у техніці традиційного китайського живопису. Такі картини малюють на рисовому папері пензлем для каліграфії і тушшю, вони зображують мальовничі пейзажі Китаю та міфічних персонажів. Цій техніці – понад дві тисячі років, та нині вона знову має неабиякий попит у поціновувачів східного мистецтва.

Читайте за темою: Український студент став призером всесвітнього студентського конкурсу «Міст китайської мови – 2016»

У виставці, зокрема, взяв участь Ао Те, якого називають «королем тигрів». Він входить до десятки кращих митців Піднебесної, які зображують тигрів – священних тварин у Китаї, де їхніми зображеннями прикрашають оселі та офіси. Це його треті відвідини України, і під час попередньої поїздки він надихнувся нашої країною і її мистецькими техніками задля того, щоб використовувати нові знання в своїх роботах.

Крім того, під час урочистого відкриття студентки Цзен Їн (вокал) та Го Жень Цзе (піаністка) разом з випускником Одеської державної музичної академії ім. А.В. Нежданової, кандидатом мистецтвознавства Хе Тенгхоєм виконали традиційні китайські пісні, а трохи згодом виступили з концертом «Акорди миру» у музеї Миколи Лисенка.

Читайте за темою: «Кобзар» Тараса Шевченка видали китайською мовою

На продовження культурного обміну плануються відвідини Китаю українськими обдарованими дітьми. GU

Share.

Comments are closed.