Global Ukraine News

Педагоги – новатори з різних куточків України: топ освітніх проектів на GoFundEd

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Автор: Альона Москалу, редактор Global Ukraine News

Здатність критично і творчо мислити, розуміти сучасний світ,  знаходити і реалізовувати свою мету, вміння вчитися традиційно і онлайн, діяти індивідуально і працювати в команді, бути грамотними в технологічному, цифровому, громадянському і глобальному розумінні. Все це – навички, які необхідні сучасним українським дітям. А допомогою у цьому питанні їм звичайно мають стати креативні педагоги, які прагнуть впроваджувати новаторські зміни та покращити якість освітнього процесу. На жаль, одного лише бажання розвивати креативні та кардинально нові ініціативи є замало.

Відтак краудфандингова платформа «GoFundEd» (Go! Fund Education) покликана допомогти освітянам у реалізації ініціатив, спрямованих на поліпшення якості освітнього процесу. Допомога може полягати як у фінансовій, так і в організаційній підтримці проекту.

Краудфандингова платформа дає можливість відповідальному бізнесу, громадським організаціям, міжнародним фондам, батькам, випускникам та всім охочим долучитись до змін в освіті перерахувавши кошти на конкретну ініціативу.

Загалом  долучитися до допомоги може кожен охочий. GoFundEd спостерігає за реалізацією проекту та розподілом коштів. Кожен ініціатор проекту зобов’язується надіслати фінансовий та змістовний звіт про проект не пізніше, ніж 2 тижні по реалізації проекту. Звіти публікуються на платформі. Якщо це територіально можливо, то команда або волонтери GoFundEd є присутніми при реалізації проекту.

Наразі на сайті GoFundEd потребують підтримки 5 креативних освітніх проектів від українських педагогів – новаторів з різних куточків України. Global Ukraine News пропонує ознайомитись з ініціативами більш детально.

Альтернативна школа «Радосвіт»

Альтернативна школа «Радосвіт» – це освітній простір з досвідченими та амбітними педагогами, які враховують бажання дітей (а також батьків) і задовольняють їх жагу до знань у сучасний, цікавий та ефективний спосіб.

Мета проекту – впровадити та вдосконалити методи змішаного навчання з використанням гаджетів.

Автори проекту запевняють, що вагому роль в інтересі дитини до навчання, а особливо до самонавчання, відіграє використання гаджетів (планшетів, комп’ютерів, тощо) в навчальному процесі. Використання дозоване, контрольоване та абсолютно свідоме.

Як відомо, в середньому увага дітей  на предметі вивчення концентрується не більше 20 хв. Запропонувавши дітям продовжити урок з використанням гаджетів, є можливість збільшити її від 40 до 60 хв. Таким чином, увага дітей до вивчення предмету збільшиться на 200%.

Читати за темою: GoCamp – глобальний інноваційний табір з вивчення іноземних мов в Україні 

Ідея ініціативи належить Галині Мельник – засновниці Альтернативної школи «Радосвіт» в м. Києві. За фахом вона вчитель української мови та літератури, випускниця програми «Про.Навички», автор підручника «Веселе читання».

Для реалізації проекту необхідно зібрати 73 тисячі гривень, наразі вдалось отримати 30%  від зазначеної суми. Гроші потрібно для придбання планшетів, комп’ютера, мультимедійного проектору.

Підтримати проект можна за посиланням.

Вивчаємо хімію із задоволенням

Мета проекту – створення сучасного кабінету хімії – ефективного освітнього середовища, в якому учні через виконання реальних експериментів, досліджень та інтерактивних вправ розвиватимуть свої розумові здібності та задатки. Проект сприятиме популяризації хімії, як науки, стимулюватиме учнів до поглибленого вивчення предмета, допоможе якнайкраще підготуватися до проходження ЗНО.

                                                                                                                                                               Читати далі

1 2 3
Share.

Comments are closed.