Global Ukraine News

Громадське радіо – шукає підтримку на сайті Спільнокошт

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В 2013 році вийшов перший подкаст оновленого «Громадського радіо». Це було інтерв’ю із Леонідом Кравчуком у програмі Сергія Андрушка «Кабінет». Тоді команда «Громадського радіо» ледве-ледве налічувала десятеро людей.

«Громадське радіо» стало фактично єдиною в країні групою радіожурналістів, які будують незалежну станцію, залишаючись поза контролем олігархів, політиків або держави. Головним пріоритетом є сприяння створенню незаангажованого та відповідального суспільного мовлення.

За три роки із маленького подкаст-радіо «Громадське радіо» перетворилося на мережу, що мовить 24 години на добу на 13 частотах у Києві, Дніпрі та на Донбасі, а також на супутнику і сайті. Професійна і самовіддана команда, понад 70 людей, виготовляє дев’ять годин прямого ефіру щодня.

Читати за темою: Українське радіо стало доступним у Криму 

Наразі команда має намір розширити мовлення на великі міста та в інтернеті, а також підготувати нові радіопрограми.

Якщо трохи докладніше, то Команда «Громадського радіо» створила стратегію мовлення до 2020 року. У нас шість стратегічних пріоритетів:

  1. Сприяємо становленню суспільного мовлення в Україні;
  2. Досягаємо самоокупності та сталого фінансування;
  3. Стаємо доступним, тобто 95% населення України отримує можливість нас слухати;
  4. Створюємо нові і покращуємо якість старих програм за такими напрямками: суспільство і політика, культура та просвітництво;
  5. Збільшуємо кількість наших слухачів і читачів, і залучаємо до щільнішого діалогу тих, хто уже з нами;
  6. Запроваджуємо більш ефективне управління.

«Громадське радіо» принципово залишається неприбутковою організацією. Усі ресурси, що вдається залучити, використовуються для того, щоб надати інформацію слухачам і допомогти їм прийняти власні рішення. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для проекту не мета, а засіб.

«Наш успіх був би неможливий без участі наших доброчинців, які вже підтримали нас під час попередніх спільнокоштів – трьох в Україні і двох в США. Завдяки ним ми зібрали майже 300 тисяч гривень і більше 17 тисяч доларів. Ваша допомога потрібна нам, щоб отримати нові ліцензії на мовлення у нових містах, закупити, встановити та обслуговувати техніку, а також для того, щоб випускати нові програми.» – зазначають автори проекту. Зробивши свій внесок, кожен бажаючий може долучитися до розвитку неприбуткового і незалежного радіо. GU

Підтримати проект можна за посиланням.

Share.

Comments are closed.