Global Ukraine News

24 квітня відбудеться форум Варшава–Київ щодо зменшення хімічної загрози

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

24 квітня у Варшаві відбудеться Міжнародний форум Варшава–Київ, присвячений питанню хімічної загрози. Як повідомлено, головна тема зустрічі – «розвиток співпраці з метою обмеження хімічної загрози, поширення ідеї хімічної безпеки та співпраці добровольчих пожежних бригад». Метою є розвиток співпраці з українськими партнерами у сфері зміцнення хімічної та екологічної безпеки в Україні. Зокрема, йдеться про збільшення безпеки виробництва та обороту хімікаліями і прищеплення в Україні євросоюзних стандартів у цій галузі.

Організатором форуму є польський Головний інспекторат охорони навколишнього середовища, Міжнародний центр хімічної безпеки у Варшаві (ICCSS), Український союз пожежної та техногенної безпеки та Бюро ОБСЄ в Києві. Зустріч має бути продовженням першого світового саміту хімічної безпеки Chemss2016, що відбувся в квітні минулого року.

Читайте за темою: Українська громада Греції запрошує на конференцію

У форумі мають взяти участь українські партнери, представники парламенту та урядових установ, представники польських установ та делегати держав, які активно підтримують розвиток хімічної безпеки в Україні. Організатори також розраховують, що форум допоможе налагодити польсько-українське партнерство у сфері розвитку добровольчих пожежних команд в Україні. GU

Share.

Comments are closed.