Global Ukraine News

Успіхи української альтернативної музики за кордоном: гурт Jinjer

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Автор: Альона Москалу, редактор Global Ukraine News

Українська альтернативна музика –  напрямок, представники якого не завжди вкладаються у чітко детерміновані стильові рамки. На відміну від поп-музики, в Україні альтернативне мистецтво не є соціальним замовленням і вже точно, у більшості випадків, не є комерційними проектами.

Однак Україні є ким пишатись, адже чимало гуртів, що грають альтернативну музику стали мега-популярними за кордоном та збирають повні зали шанувальників в Німеччині, Іспанії, Франції, Португалії тощо. Саме такий успіх наздогнав український гурт Jinjer.

За шість років активного існування гурт впевнено зарекомендував себе у жанрах грув/прогресів/дез-метал, поповнивши ряди брутальних виконавців із жіночим вокалом. Jinjer — постійний гість великих рок-фестивалів України і затребуваний колектив на закордонній сцені. Група випустила два повноформатні альбоми, два ЕР та чотири кліпи. Вони стали «Кращою групою» за версією Best Ukrainian Metal Act і отримали премію за «Кращий метал-кліп» («I Speak Astronomy»).

Наразі гурт гастролює Європою і нещодавно відіграв концерти у Барселоні, де Global Ukraine News отримав чудову нагоду поспілкуватись із басистом Jinjer – Євгеном Костюком.

GU: Євгене, Ви вже не вперше в Іспанії, чим приваблює Вас ця країна? Чому хочеться повертатись сюди знову?

Насправді є цілий комплекс причин: по-перше тут зустрічає чудова публіка, по-друге сама країна із своїм автентичним колоритом – це щось неймовірне.

Загалом, насправді в нас тут великий фан-клуб, він правда досить розсіяний по містам. Однак, так чи інакше, ми збираємо досить великі зали і люди нас чекають, тому чому б і не повертатись.

Читати за темою: Stoned Jesus: секрети всесвітнього успіху від фронтмену гурту – Ігора Сидоренка

GU: Де Jinjer найкраще приймають  в Іспанії?

Певно в Мадриді та Барселоні, а минулої осені нас дуже тепло зустріла Малага. Але в цілому нам скрізь раді і це дуже приємно.

GU: Як фронтмент успішного гурту, що має так багато турів по всьому світу, які поради молодим українським гуртам Ви можете дати? В чому секрет успіху Jinjer?

Насправді, це настільки комплексне питання, що коротко відповісти на нього мені не вдасться. Звичайно потрібно пропонувати якісну, затребувану  та сучасну музику. Також варто пам’ятати, що музиканту у сучасному світі потрібно бути трохи промоутером та самому просувати свою творчість! Найголовніше, не варто чекати миттєвого успіху, так не буває, і за успіхом стоїть напружена робота та чисельні концерти.

Перші роки, коли ми тільки починали грати концерти в Україні та робити перші виступи за кордоном, то мова навіть не йшла про якісь заробітки. Подекуди ми вкладали свої гроші, щоб зіграти десь, аби про нас почули та дізнались. Згодом це вже вийшло на новий рівень і стало нашим заробітком. Це колосальна робота, що забирає багато часу на те, щоб перейти на певний рівень популярності та успіху. Нам знадобилось шість років, аби зайняти свою нішу.

GU: Які українські гурти Ви б порадили привезти за кордон?

Звичайно в Україні є українські гурти які мають дуже великий потенціал і які варті, аби про них дізнались за кордоном. До прикладу, Zlam і Megamass з Києва, Space of Variations з Вінниці, гурт Joncofy – всі вони грають дуже якісну та сучасну музику, тож я думаю з часом про них дізнаються й за кордоном. GU

Global Ukraine News вдячний Роману Родику та Наталії Костенко за допомогу у підготовці даного матеріалу та надані фото матеріали.

Share.

Comments are closed.