Global Ukraine News

Уляна Супрун запустила флешмоб #мінімум150, що стосується результатів ЗНО майбутніх лікарів

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун запустила флешмоб #мінімум150 #вимагаю_якість, що має на меті зробити для майбутніх медиків мінімальний прохідний бал в 150. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. Міністр пише, що зараз вирішується доля наступного набору студентів у медичні університети.

Читати за темою: Три українські фестивалі отримали відзнаку Європейської асоціації фестивалів – EFFE

«Ми переконані, що низький прохідний бал у ВНЗ нівелює саму цінність вищої освіти. Це відкриває дорогу тим, хто не звик докладати зусиль для отримання знань. І ймовірно, що після закінчення навчання вони їх теж не отримають. Впевнена, що більшість із вас досягли високого рівня знань та отримали диплом завдяки вашому розуму та наполегливості, а не тому, що заплатили за це гроші. Розкажіть про ваш досвід навчання в університеті. Якщо ви складали ЗНО – фотографуйте ваші бали! В Україні багато талановитих людей. Доведіть, що завдяки постійній роботі та мотивації ми разом можемо ставати кращими та будувати кращу державу», – написала Уляна Супрун.

Share.

Comments are closed.