Global Ukraine News

У Білорусі відбулось свято української культури

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Справжнє свято української культури, приурочене до 26-ї річниці Незалежності України, відбулося 20 серпня на території Верхнього міста у Мінську.

«Проведення днів національних культур у Мінську стало вже гарною традицією. Ми особливо вдячні як представникам української діаспори, так й гостям, які приїхали з Полтави, за допомогу в організації цього свята. Вважаю, що такі заходи завжди єднають народи. Адже, попри спеку, прийшло багато людей, і вони отримують надзвичайно багато позитивних емоцій», – зазначає голова Мінськвиконкому Андрій Шорець.

В музичній частині фестивалю взяли участь творчі колективи українських громадських організацій та окремі професійні виконавці. Серед них – колектив Полтавської обласної філармонії, концертний ансамбль «Чураївна», народна артистка України Наталя Хоменко.

Читайте за темою: Жива енциклопедія України в часі: у Києві з нагоди Дня Незалежності України відбудеться перший національно-патріотичний фестиваль «Пирогів Патріа Фест»

З сольними номерами виступили солістка Національної філармонії України заслужена артистка Ярослава Руденко та солістка запорізької обласної філармонії Юлія Якса. Ведучим заходу був український режисер Гліб Кудряшов.

На ярмарку майстрів гості могли побачити різноманітні українські сувеніри. Також тут можна було знайти книги українською мовою, придбати стрічку з національним орнаментом, екзотичні браслети, ювелірні вироби ручної роботи.

У межах заходу також відбулися виставки майстрів народної творчості, традиційних ремесел та різноманітної вишивки. Була представлена й українська кухня – вареники, галушки, млинці та українські напої.

Share.

Comments are closed.