Global Ukraine News

Найбільша книга з хризантем – незвичайний подарунок до дня вчителя

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

IV-й Національний фестиваль флористичних об’єктів «Місто сонця» тривав протягом 1 та 2 жовтня в Тернополі. Уперше фестиваль провели в Києві, а тепер він мандрує містами України. Про це повідомляє газета «День».

Фігури, абстракції з гілок, листя, моху, кори, сіна, плодів і квітів, зроблені руками талановитих людей майже з усіх регіонів України, розмістили вздовж алей і на газонах у парку імені Тараса Шевченка.

Читайте за темою: Львівське радіо встановило світовий рекорд

Найцікавішим об’єктом в рамках фестивалю стала велетенська розгорнута книжка з хризантем, котрі один із тернопільських квіткових салонів-спонсорів спеціально доставив з Голландії. На білих сторінках – напис «Вітаємо, любі вчителі». Це – подарунок педагогам до професійного свята. Висота підручника — 2.50 м, ширина в розгорнуту вигляді — 2.45 м.

Читайте за темою: Колекція вишитих боксерських рукавичок принесла українцю мистецький рекорд

Ця велетенська книга увійшла до Національного реєстру рекордів України як рекорд в номінації «Найбільша інсталяція книги із хризантем».

Share.

Comments are closed.