Global Ukraine News

Львівське радіо встановило світовий рекорд

Львівське радіо «FM Галичина» встановило національний та світовий рекорд щодо найтривалішого радіомарафону двох ведучих у прямому ефірі. Про це повідомила прес-служба радіостанції.

В режимі нон-стоп у прямому ефірі, без сну та відпочинку, ведучі Юла Бєльська та Валентина Барзолевська провели радіомарафон тривалістю 67 годин 1 хвилина та 30 секунд. За встановленням рекорду спостерігали мільйони слухачів та експерти Національного Реєстру Рекордів України. Під час радіомарафону  ведучі повинні були дотримуватися чітких правил: не вживати енергетичних напоїв, відпочивати 5 хвилин упродовж години, а ефір вести мало лише двоє людей.

Упродовж трьох днів популярних ведучих підтримували слухачі з України та різних куточків світу. До встановлення рекорду своєю присутністю долучились  відомі митці, волонтери, політики та артисти: Pianoбой, Rock-H, «МЕРІ», «Брати Гадюкіни», Дзідзьо, Йорий клоц та інші.

Одна із рекордсменок Валентина Барзолевська зазначила, що протриматися їм допомогла неймовірна підтримка. Тисячі прихильників писали та телефонували щомиті, а команда файного радіо не відходила від рекордсменів ні на крок. Це і допомогло одній із рекордсменок у вирішальні хвилини не втратити голос.

Читайте за темою: Дослідження: українці прагнуть споживати якісний контент українською мовою

Рекорд присвятили 25-річчю Незалежності України, а рекордна складова увійде у новий медійний сезон.

Поділитись

Коментарі закріті