Global Ukraine News

Асоціація «Українсько-Кіпрська дружба» відсвяткує День вишиванки надзвичайно цікавою програмою

На українське свято цього року запрошені українці Кіпру, а також представники державних організацій Кіпру, іноземних установ та великих компаній. Захід відбудеться 11 травня.

Асоціація зробить презентацію про українську вишиванку, покаже відео-ролик про різноманітність вишивки і її особливості у різних частинах України. Також будуть представлені різні типи вишиванок на виставці-показі. В рамках свята буде проведений конкурс на найкрасивішу вишиванку.

Читайте за темою: Українці на Кіпрі провели велоакцію «Україна Єдина» та закликають всі українські діаспори підтримати їхній флешмоб (Відео)

«За останній рік ми побачили, що українська вишиванка стала одним із джерел інформації української спадщини і культури. Дивлячись на людину в вишиванці, кіпріоти без сумнівів кажуть, що це – українець. Такому впізнаванню сприяв ряд культурних заходів, що були проведені Посольством України в Республіці  Кіпр та нашою Асоціацією. Адже протягом 2016 – 2017 років на багатьох культурних заходах ми вдягали улюблену вишиванку», – розповідає Президент Громади Українців Кіпру Калініченко Лора.

Варто нагадати, що саме  протягом останніх двох років українці Кіпру розпочали дуже активну роботу, що спрямована на популяризацію української культури та об’єднали усі можливі засоби для відстоювання інтересів української держави за кордоном. GU

Поділитись

Коментарі закріті