Global Ukraine News

Найбільша книга з хризантем – незвичайний подарунок до дня вчителя

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

IV-й Національний фестиваль флористичних об’єктів «Місто сонця» тривав протягом 1 та 2 жовтня в Тернополі. Уперше фестиваль провели в Києві, а тепер він мандрує містами України. Про це повідомляє газета «День».

Фігури, абстракції з гілок, листя, моху, кори, сіна, плодів і квітів, зроблені руками талановитих людей майже з усіх регіонів України, розмістили вздовж алей і на газонах у парку імені Тараса Шевченка.

Читайте за темою: Львівське радіо встановило світовий рекорд

Найцікавішим об’єктом в рамках фестивалю стала велетенська розгорнута книжка з хризантем, котрі один із тернопільських квіткових салонів-спонсорів спеціально доставив з Голландії. На білих сторінках – напис «Вітаємо, любі вчителі». Це – подарунок педагогам до професійного свята. Висота підручника — 2.50 м, ширина в розгорнуту вигляді — 2.45 м.

Читайте за темою: Колекція вишитих боксерських рукавичок принесла українцю мистецький рекорд

Ця велетенська книга увійшла до Національного реєстру рекордів України як рекорд в номінації «Найбільша інсталяція книги із хризантем».

Share.

Comments are closed.