Global Ukraine News

Новини українських ІТ-стартапів

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Зі слів британського бізнес-тренера Тревора Холмса, за даними StartupBlink (інтерактивна система підраховування стартапів, коворкерів та акселераторів, з базою даних в більш ніж 65 тисяч стартапів, розташованих по всій планеті) рівень креативності в Україні є одним з найвищих в Європі. Статистичні дані свідчать, що в Україні налічується 483 стартапи, з них 288 – в Києві. Цей результат входить в десятку найкращих по європейському регіону, що в рамках сучасних українських реалій є  дуже хорошим результатом.

Українські стартапи часто є переможцями конкурсів, залучають міжнародне фінансування. Пропонуємо Вам огляд найбільш успішних кроків в сфері українських стартапів за останній місяць.

Фінансування для кіберспортивного стартапу

Стартап Mobalytics, співзасновником якого є українець Богдан Сучик, залучив інвестиції у розмірі 2,6 млн дол. від фондів Almaz Capital, Founders Fund, General Catalyst і GGV Capital.

Mobalytics – це кіберспортивний стартап, який займається дослідженням і розробкою нового методу аналізу і поліпшення ігрових навичок для любителів комп’ютерних ігор. Команда проекту розробила Gamer Performance Index (GPI), розрахований на основі даних про ігрові дії спортсмена, що дозволяє визначати слабкі і сильні сторони гравця і покращувати результати за допомогою персоналізованих рекомендацій.

Читайте за темою: Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

Як багато стартапів з українським корінням, Mobalytics представляє себе як міжнародну компанію зі штаб-квартирою в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. Більше інформації про стартап та фінансування дізнайтеся тут.

Перемога надзвичайної української розробки

Розробка UniExo отримала перемогу у конкурсі Robohub Reader’s Pick. UniExo – прототип екзоскелета, який дає можливість людям з особливими потребами пересуватися без сторонньої допомоги, який розробив Антон Головаченко, 22-річний киянин. На своїй сторінці в Facebook, український Прем’єр-міністр Гройсман особисто закликав українців підтримати цю ініціативу.

Екзоскелет UniExo не є єдиним у своєму роді, але він є значно дешевшим за свій ізраїльський аналог ReWalk.

Читайте за темою: Штучний інтелект: від перемоги над Каспаровим в шахи до лікування раку і передбачення місць злочинів

Користуватися екзоскелетом просто. Програма підлаштовується під потреби людини і допомагає пересуватися. Екзоскелети – пристрої, призначені для поповнення втрачених функцій, збільшення сили м’язів людини і розширення амплітуди рухів за рахунок зовнішнього каркаса.

Читати далі

1 2
Share.

Comments are closed.