Global Ukraine News

Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

Автор: Костянтин Олійник, ІТ спеціаліст

На сьогодні, попри певні труднощі, український ІТ сектор продовжує стрімко розвиватись. Хоч дехто з інвесторів має певні перестороги щодо України, все ж вона залишається однією з найбільш привабливих країн для інвестицій.

Після спаду у 2014-2015 рр., пов’язаного з революцією та війною, у 2016 на ринку помітне невелике зростання. Та варто зазначити, що іноземні компанії вже давно співпрацюють з українськими і дуже вдало. В Україні є компанії які можуть надати свої послуги створення графічних ефектів для кіно, великі компанії як Ubisoft, Crytech, Wargaming, які займаються розробкою відео ігор, в Україні розроблять на замовлення програмне забезпечення. Дивлячись на всі ці факти, хотілось би дослідити, наскільки Україна може бути привабливою для іноземних ІТ компаній.

ІТ Спеціалісти

За кількістю кваліфікованих ІТ спеціалістів Україна займає одне з перших місць в світі, і наші спеціалісти виділяються на фоні інших своєю креативністю, амбіційністю, високою кваліфікацією та постійним самовдосконаленням, що впливає на високу якість кінцевого продукту. Саме тому на сучасному етапі українські розробники створюють програмне забезпечення для більш ніж 100 іноземних компаній. Це в сьогоденних реаліях є дуже хорошим досягненням, вигідним для українських фірм, оскільки розробка програмного забезпечення, на відміну від апаратного, передбачає інтелектуальний ресурс, якого в Україні є багато, без великих затрат для закупівлі спеціального обладнання.  Вони також створюють імідж України для іноземних інвесторів, які після ознайомлення з нашими розробками можуть зовсім по-іншому поглянути на Україну.

Звичайно, не можна не згадати фахівців українського походження, які створювали сучасні технології, такі як Стів Возняк (співзасновник Apple та розробник перших комп’ютерів цієї компанії), Леонард Клейнрок (розробник принципу комутації пакетів, завдяки якій сьогодні ми маємо змогу користуватись інтернетом), Ян Кум (співзасновник компанії та розробник месенджера Whatsapp), Макс Левчин (співзасновник платіжної системи PayPal) та інші. Читаючи імена цих людей, можна побачити, що українці були завжди фахівцями високого рівня.

Читати далі

1 2 3
Поділитись

Коментарі закріті