Global Ukraine News

Новини українських ІТ-стартапів

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Зі слів британського бізнес-тренера Тревора Холмса, за даними StartupBlink (інтерактивна система підраховування стартапів, коворкерів та акселераторів, з базою даних в більш ніж 65 тисяч стартапів, розташованих по всій планеті) рівень креативності в Україні є одним з найвищих в Європі. Статистичні дані свідчать, що в Україні налічується 483 стартапи, з них 288 – в Києві. Цей результат входить в десятку найкращих по європейському регіону, що в рамках сучасних українських реалій є  дуже хорошим результатом.

Українські стартапи часто є переможцями конкурсів, залучають міжнародне фінансування. Пропонуємо Вам огляд найбільш успішних кроків в сфері українських стартапів за останній місяць.

Фінансування для кіберспортивного стартапу

Стартап Mobalytics, співзасновником якого є українець Богдан Сучик, залучив інвестиції у розмірі 2,6 млн дол. від фондів Almaz Capital, Founders Fund, General Catalyst і GGV Capital.

Mobalytics – це кіберспортивний стартап, який займається дослідженням і розробкою нового методу аналізу і поліпшення ігрових навичок для любителів комп’ютерних ігор. Команда проекту розробила Gamer Performance Index (GPI), розрахований на основі даних про ігрові дії спортсмена, що дозволяє визначати слабкі і сильні сторони гравця і покращувати результати за допомогою персоналізованих рекомендацій.

Читайте за темою: Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

Як багато стартапів з українським корінням, Mobalytics представляє себе як міжнародну компанію зі штаб-квартирою в Санта-Моніці, штат Каліфорнія. Більше інформації про стартап та фінансування дізнайтеся тут.

Перемога надзвичайної української розробки

Розробка UniExo отримала перемогу у конкурсі Robohub Reader’s Pick. UniExo – прототип екзоскелета, який дає можливість людям з особливими потребами пересуватися без сторонньої допомоги, який розробив Антон Головаченко, 22-річний киянин. На своїй сторінці в Facebook, український Прем’єр-міністр Гройсман особисто закликав українців підтримати цю ініціативу.

Екзоскелет UniExo не є єдиним у своєму роді, але він є значно дешевшим за свій ізраїльський аналог ReWalk.

Читайте за темою: Штучний інтелект: від перемоги над Каспаровим в шахи до лікування раку і передбачення місць злочинів

Користуватися екзоскелетом просто. Програма підлаштовується під потреби людини і допомагає пересуватися. Екзоскелети – пристрої, призначені для поповнення втрачених функцій, збільшення сили м’язів людини і розширення амплітуди рухів за рахунок зовнішнього каркаса.

Читати далі

1 2
Share.

Comments are closed.