Global Ukraine News

Українців у США запрошують до цікавого фотопроекту

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Фотограф Анастасія Котельник запрошує українців у Сполучених Штатах долучитися до фотопроекту та розповісти свої історії імміграції. Про це повідомляється на Facebook-сторінці фотографа.

Я виграла міжнародний грант, який фінансує мій фотопроект в США «Імміграційна мрія». Проект цікавий і значимий. Я дуже хочу зняти цей фотопроект якісно, осмислено і цікаво. Мені потрібні герої моїх історій. Шукаю українців, які переїхали жити в США. За допомогою фотографій та есе я хочу розповісти історію кожного. Шукаю «смачні» історії – повчальні, щасливі, важкі, мотиваційні і протверезні. Історії успіху, історії падінь, історії набуття досвіду. Хочу показати аспекти імміграційного життя в США з різних сторін. Це будуть портрети людей, сімей у них вдома, або на роботі. Це будуть замальовки з реального життя, що демонструють ту чи іншу історію глядачеві”, – розповідає майстриня.

Читайте за темою: Тернопільський фотограф одягнув іноземців у вишиванки

Фотопроект буде представлений в Україні – виставкою і фотокнигою, а також в мас-медіа. Зйомки плануються в Нью-Йорку, Вашингтоні, Чикаго, Денвері, Солт-Лейк-Сіті, Лас-Вегасі, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско.

Заявки можна надсилати на пошту: [email protected]. У листі потрібно вказати, чим займаєтеся в США, скільки років живете в країні, коротко опишіть історію свого життя в США і прикріпіть своє фото або фото родини.

Роботи фотографа можна подвитися тут: www.kotelnyk.com.

Share.

Comments are closed.