Global Ukraine News

Українців у США запрошують до цікавого фотопроекту

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Фотограф Анастасія Котельник запрошує українців у Сполучених Штатах долучитися до фотопроекту та розповісти свої історії імміграції. Про це повідомляється на Facebook-сторінці фотографа.

Я виграла міжнародний грант, який фінансує мій фотопроект в США «Імміграційна мрія». Проект цікавий і значимий. Я дуже хочу зняти цей фотопроект якісно, осмислено і цікаво. Мені потрібні герої моїх історій. Шукаю українців, які переїхали жити в США. За допомогою фотографій та есе я хочу розповісти історію кожного. Шукаю «смачні» історії — повчальні, щасливі, важкі, мотиваційні і протверезні. Історії успіху, історії падінь, історії набуття досвіду. Хочу показати аспекти імміграційного життя в США з різних сторін. Це будуть портрети людей, сімей у них вдома, або на роботі. Це будуть замальовки з реального життя, що демонструють ту чи іншу історію глядачеві”, — розповідає майстриня.

Читайте за темою: Тернопільський фотограф одягнув іноземців у вишиванки

Фотопроект буде представлений в Україні — виставкою і фотокнигою, а також в мас-медіа. Зйомки плануються в Нью-Йорку, Вашингтоні, Чикаго, Денвері, Солт-Лейк-Сіті, Лас-Вегасі, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско.

Заявки можна надсилати на пошту: [email protected]. У листі потрібно вказати, чим займаєтеся в США, скільки років живете в країні, коротко опишіть історію свого життя в США і прикріпіть своє фото або фото родини.

Роботи фотографа можна подвитися тут: www.kotelnyk.com.

Share.

Comments are closed.