Global Ukraine News

Україна стане світовим лідером у створенні нової космічної парадигми

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З 2 по 6 жовтня 2017 року у Києві відбудеться масштабний запуск нової космічної платформи, яка об’єднає провідних світових вчених, космічних спеціалістів та талановиту молодь у сфері космосу з Європи, Азії, Африки та Південної Америки в рамках Форуму «Космос та Майбутнє», йдеться на сторінці організації «Українсько-Норвезький міст».

28 червня, в День Конституції України, зустрілися лідери громадських організацій та бізнесу за участю представників державних установ, щоб обговорити концепцію міжнародного форуму, який повинен відкрити шлях до відродження України як одного з головних аерокосмічних центрів світу, передає Joinfo.ua.

Читайте за темою: Результати прес-конференції «Три роки після Майдану: тривожні дзвіночки для прав людини»

Організаторами Форуму виступають Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я», UkraineIS і «Українсько-Норвезький міст» (UNB). На заході представники різних країн – космічна молодь, науковці, мислителі, бізнесмени та громадські діячі обговорять космос як інтеграційну платформу майбутнього. Результатом Форуму стане розробка нової парадигми космічних досліджень і практичних проектів.

Ідею Форуму вже підтримали багато міжнародних організацій і учасників. Меморандум про співпрацю підписали керівники організацій – Олег Петров і Сергій Яцков (УМАКО «Сузір’я»), Андрій Мірошниченко («Українсько-Норвезький міст»), Сергій Вакарін (UkraineIS), а також організатор знаменитого еко-культурного фестивалю «Трипільське коло» – Центр розвитку творчості «Лілея», який представляла Світлана Олексієнко.

На Форумі виступлять відомі експерти з Німеччини, Швеції, Індії, очікується приєднання до Меморандуму організацій співпраці з іншими країнами, ведуться переговори з Японією, Республікою Корея, Південно-Африканською Республікою, країнами Південної Америки. GU

Share.

Comments are closed.