Global Ukraine News

Україна стане світовим лідером у створенні нової космічної парадигми

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

З 2 по 6 жовтня 2017 року у Києві відбудеться масштабний запуск нової космічної платформи, яка об’єднає провідних світових вчених, космічних спеціалістів та талановиту молодь у сфері космосу з Європи, Азії, Африки та Південної Америки в рамках Форуму «Космос та Майбутнє», йдеться на сторінці організації «Українсько-Норвезький міст».

28 червня, в День Конституції України, зустрілися лідери громадських організацій та бізнесу за участю представників державних установ, щоб обговорити концепцію міжнародного форуму, який повинен відкрити шлях до відродження України як одного з головних аерокосмічних центрів світу, передає Joinfo.ua.

Читайте за темою: Результати прес-конференції «Три роки після Майдану: тривожні дзвіночки для прав людини»

Організаторами Форуму виступають Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я», UkraineIS і «Українсько-Норвезький міст» (UNB). На заході представники різних країн – космічна молодь, науковці, мислителі, бізнесмени та громадські діячі обговорять космос як інтеграційну платформу майбутнього. Результатом Форуму стане розробка нової парадигми космічних досліджень і практичних проектів.

Ідею Форуму вже підтримали багато міжнародних організацій і учасників. Меморандум про співпрацю підписали керівники організацій – Олег Петров і Сергій Яцков (УМАКО «Сузір’я»), Андрій Мірошниченко («Українсько-Норвезький міст»), Сергій Вакарін (UkraineIS), а також організатор знаменитого еко-культурного фестивалю «Трипільське коло» – Центр розвитку творчості «Лілея», який представляла Світлана Олексієнко.

На Форумі виступлять відомі експерти з Німеччини, Швеції, Індії, очікується приєднання до Меморандуму організацій співпраці з іншими країнами, ведуться переговори з Японією, Республікою Корея, Південно-Африканською Республікою, країнами Південної Америки. GU

Share.

Comments are closed.