Global Ukraine News

Україна стане світовим лідером у створенні нової космічної парадигми

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З 2 по 6 жовтня 2017 року у Києві відбудеться масштабний запуск нової космічної платформи, яка об’єднає провідних світових вчених, космічних спеціалістів та талановиту молодь у сфері космосу з Європи, Азії, Африки та Південної Америки в рамках Форуму «Космос та Майбутнє», йдеться на сторінці організації «Українсько-Норвезький міст».

28 червня, в День Конституції України, зустрілися лідери громадських організацій та бізнесу за участю представників державних установ, щоб обговорити концепцію міжнародного форуму, який повинен відкрити шлях до відродження України як одного з головних аерокосмічних центрів світу, передає Joinfo.ua.

Читайте за темою: Результати прес-конференції «Три роки після Майдану: тривожні дзвіночки для прав людини»

Організаторами Форуму виступають Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я», UkraineIS і «Українсько-Норвезький міст» (UNB). На заході представники різних країн — космічна молодь, науковці, мислителі, бізнесмени та громадські діячі обговорять космос як інтеграційну платформу майбутнього. Результатом Форуму стане розробка нової парадигми космічних досліджень і практичних проектів.

Ідею Форуму вже підтримали багато міжнародних організацій і учасників. Меморандум про співпрацю підписали керівники організацій — Олег Петров і Сергій Яцков (УМАКО «Сузір’я»), Андрій Мірошниченко («Українсько-Норвезький міст»), Сергій Вакарін (UkraineIS), а також організатор знаменитого еко-культурного фестивалю «Трипільське коло» — Центр розвитку творчості «Лілея», який представляла Світлана Олексієнко.

На Форумі виступлять відомі експерти з Німеччини, Швеції, Індії, очікується приєднання до Меморандуму організацій співпраці з іншими країнами, ведуться переговори з Японією, Республікою Корея, Південно-Африканською Республікою, країнами Південної Америки. GU

Share.

Comments are closed.