Global Ukraine News

Благодійний Ярмарок запрацює у Києві

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

3 грудня в НСК «Олімпійський» відбудеться 24-ий щорічний Благодійний Ярмарок, організаторами якого є Міжнародний жіночий клуб Києва (дружини дипломатів, експати, іноземні бізнесмени). Усі надходження з цього ярмарку підуть на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами та інших людей, що потребують допомоги. Вартість вхідного квитка: 80 грн для дорослих, 20 гривень для пенсіонерів та дітей старших 6 років.

Читайте за темою: Перший Israeli Ukrainian Entrepreneurship Forum – вже незабаром у Тель-Авіві

На Ярмарку посольства різних країн продаватимуть національні страви та продукти, прилади, предмети декору, книги. Крім ярмарку буде й культурна програма та розважальні івенти для дітей, а також лотерея, де можна виграти авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, посольські кошики та багато інших приємних речей.

Читайте за темою: У столиці презентували проект «Янголи націй, з вірою в Україну!»

Міжнародний жіночий клуб Києва – це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, що проживають в Україні. На сьогодні організація налічує більш ніж 200 учасників з понад 59 країн світу, зокрема представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок та чоловіків, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах та дружин дипломатів і бізнесменів. Попередній Ярмарок зібрав 2,4 мільйона гривень.

Більше інформації тут.

Share.

Comments are closed.