Global Ukraine News

Українець очолив найстаріший оркестр Німеччини

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Відомий український диригент Кирило Карабиць очолив у Веймарі найстаріший оркестр Німеччини з 525-річною історією. Про це повідомляє Deutsche Welle.

39-річний українець не соромиться вдаватися до експериментів, вносить до репертуару оркестру маловідому східноєвропейську музику.

Карабиць зауважує, що в той час, як німецький оркестр запросив його до співпраці, від вітчизняних оркестрів пропозицій не надходить, тому він розмірковує над тим, щоб залишитися в Німеччині.

Читайте за темою: Маленькі українці з Чикаго зачарували американців колядками

Кирило Карабиць має чимало міжнародних відзнак. Зокрема, він був визнаний Королівським філармонічним товариством (Великобританія) найкращим диригентом 2012 року. Також він отримав музичну нагороду Королівського Музичного Товариства, найпрестижнішу нагороду класичної музики у Великій Британії у 2013 році.

6 жовтня 2014 року знаний веб-портал Bachtrack за результатами онлайн голосування оголосив Борнмутський симфонічний оркестр під керівництвом Кирила Карабиця «Найулюбленішим оркестром світу 2014». Також до двадцятки найрейтинговіших оркестрів світу потрапив і керований Кирилом Карабицем «I, CULTURE Orchestra» (ICO)[7].

Share.

Comments are closed.