Global Ukraine News

Долучаймося разом: маленька українка робить проект про Батьківщину в Південній Африці

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

12-річна українка Віра, яка разом з батьками проживає в Південній Африці, розпочала проект для місцевих діток щодо української політики. Для його реалізації дівчинка створила опитування (https://www.surveymonkey.com/r/F8PSBXF) та закликає усіх закордонних українців долучитися до анкетування та відповісти на 9 нескладних питань про українську політичну ситуацію. Долучитися до проекту можна до 7 лютого.

Читайте за темою: Маленька українка перемогла у міжнародному конкурсі талантів Eurokids

Батьки дівчинки родом із Києва, спочатку жили в Америці, а в Південну Африку переїхали 5 років тому. «Діти навчаються в американській міжнародній школі (American International School of Johannesburg). Україною цікавляться, тому що як можна не цікавитися Україною в нашій сім’ї? Віра вільно володіє українською, хоча ніколи не вчилася в українській школі. Вона хоче донести новини про Україну до дітей в її школі», — розповідає пані Люба Шара, мама дівчинки.

Після опитування дівчинка сама буде робити відеошоу, яке показуватимуть місцевим діткам. Серед вподобань Віри — кунг-фу та плавання, дівчинка входить до збірної школи з плавання.

Читайте за темою: Новий рекорд: відкрилася виставка картин 2-річної української художниці

Закликаємо всіх долучитися до опитування та допомогти маленькій українці познайомити південноафриканських дітей з Україною! GU

Comments are closed.