Global Ukraine News

Маленька українка перемогла у міжнародному конкурсі талантів Eurokids

Українка Марія Воловод Христодуліду 5 січня одержала перемогу в міжнародному пісенному фестивалі «Eurokids», який відбувся в Італії.

Міжнародний пісенний фестиваль «Eurokids» проводиться вже 7 років. Цього року участь у ньому взяли 29 країн. У журі були присутні експерти з Італії, Туреччини, Угорщини. Марія представляла і Кіпр, і Україну. Дівчинка виступала в двох жанрах – народному і поп.

Читайте за темою: Для українців Кіпру вперше відслужили Різдвяну Літургію

Від України маленька зіронька вийшла на сцену з українською народною піснею «Верше», цей музичний твір для неї обрала її вчителька з Дубаї. Виступ українки журі визнало найкращим. Окрім кубку та дипломів, Марії довірили почесну місію – виступити на дипломатичній зустрічі на честь 25 років дружби між Україною та Кіпром, яка відбудеться у лютому місяці цього року.

Читайте за темою: Українець створив платформу для прослуховування вітчизняних онлайн-радіостанцій

«Марія співає з 3 років, професійно почала займатися вокалом з 6 років. Зараз вона навчається в англійській школі, а також займається вокалом, фортепіано, музичним театром, художньою гімнастикою, балетом, джаз-танцями. З трьох років дуже гарно малює. На сцену Марія вийшла у 6 років. Перший пісенний конкурс, у якому вона взяла участь – Kidzania Superstarz, який відбувався у Дубаї. У ньому Марія пройшла 3 тури», – розповідає мама дівчинки Яніна.

Дівчинка народилась в ОАЕ. Її мама родом з Полтави, а батько – грек з Кіпру, сама ж Марія має українське громадянство і добре пам’ятає свої українські корені.

Читайте за темою: Найкрутіші українські перемоги: підсумки 2016 року

«Участь та перемоги у міжнародних музичних фестивалях Марії Воловод Хрістодуліду стають одним з провідників настрою українського суспільства, виразником його переживань, емоцій та віри в стабільне майбутнє України, а також покращують імідж нашої країни в міжнародному середовищі», – підкреслює активний лідер української громади на Кіпрі Калініченко Лора. GU

Коментарі закріті