Global Ukraine News

27 квітня в Києві пройшов ІІ Український форум з оборони та безпеки

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

27 квітня 2017 року у м. Києві відбувся II Український форум з оборони та безпеки з фокусом на залучення інвестицій в сектор оборони. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, під патронатом Міністерства оборони України.

Форум вже вдруге став міжнародним майданчиком для обговорення актуальних питань і вирішення нагальних задач галузі та об’єднав понад 450 ключових гравців сектора, інвесторів, представників бізнесу, державних діячів та фінансових організацій з більш ніж 14 країн світу.

В ході панельних дискусій були обговорені перспективи взаємодії державного і приватного оборонного сектора, а також питання реформи оборонно-промислового комплексу.

Читайте за темою: 27 квітня в Києві розпочне роботу ІІ Український форум з оборони та безпеки

Ігор Павловський, Заступник Міністра оборони України, у своїй промові повідомив, що головними завданнями Міністерства на сьогодні є підтримання високого рівня боєздатності військ і проведення оборонної реформи. Окремо було обговорено впровадження корпоративних стандартів та сприяння прозорості з метою покращення системи оборонної промисловості України.

Учасники конференції отримали останню інформацію про перспективи фінансування з боку національних та міжнародних фінансових установ. В свою чергу Александер Вінніков, Голова Представництва НАТО в Україні, зазначив, що Альянс підтримує плани України щодо переходу до 2020 року на стандарти НАТО та готовий надати усіляку підтримку для досягнення Україною високих західних стандартів.

Заступник Генерального директора ДК УКРОБОРОНПРОМ із зовнішньоекономічної діяльності Денис Гурак розповідав про можливості державного сектору оборонної промисловості України, виділивши необхідність трансформації в напрямку гнучкості структури, корпоратизацію, підвищення рівня технологічності кінцевої продукції, розширення можливостей українських виробників озброєнь на зовнішніх ринках тощо.

Особливою частиною конференції стала дискусія про розбудову Національної системи кібербезпеки України, під час якої велику увагу було приділено інформаційній безпеці та протидії в умовах гібридної війни. Тетяна Попова, Радник Міністра оборони України (2014-2015), заступник Міністра інформаційної політики (2015-2016), СтратКом експерт, ГО «Інформаційна Безпека», наголосила на необхідності підвищення можливостей України з інформаційного впливу в світі за рахунок збільшення кількості та якості українських інформаційних міжнародних каналів.

Читайте за темою: 20 квітня в Києві відбувся II Український інфраструктурний форум

У Форумі взяли участь такі компанії: ДПДГЗП «Спецтехноекспорт», Корпорація «УКРІНМАШ», «УКРОБОРОНСЕРВІС», SAFRAN Electronics & Defense (France), Radionix, Allison Transmission, Aselsan, Havelsan, Defendec, TM «ЕКОТЕСТ», PCO S.A., Корпорація «ТАСКО», ДП «Антонов», НВО «ПРАКТИКА» та ін.

Матеріали і відео-запис Форуму доступні на сайті: a7conf.com/defense17 За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся за тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, [email protected] (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська).

Share.

Comments are closed.