Global Ukraine News

Українські студенти беруть участь у всесвітньому змаганні University Startup World Cup 2017

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка візьмуть участь у всесвітньому змаганні університетських стартапів University Startup World Cup 2017 (USWC). Змагання пройдуть 18-22 вересня в столиці Данії місті Копенгаген. Українці змагатимуться разом з 70-ма найкращими студентськими командами зі всього світу за грошову нагороду у розмірі 25 000 доларів США та титул Best Startup Worldwide.

Українську команду представлять двоє студентів: Вікторія Гайдар (23 роки, аспірантка першого року навчання за напрямком «Медична фізика») та Микита Чечула (22 роки, студент за напрямком «Комп’ютерна інженерія»). На змаганні в Копенгагені студенти презентують проект HELi технологічне рішення для допомоги хворим на епілепсію. HELi покликане завчасно попереджати про епілептичні напади в режимі реального часу. Також у HELi передбачено можливість індивідуального лікування за зібраними даними, моніторинг стану хворого та передача необхідної інформації до медичного закладу.

Читайте за темою: Битва стартапів відбудеться у Львові

У травні цього року в Україні пройшов відбірковий етап змагання, де й була обрана команда, яка візьме участь у всесвітньому змаганні University Startup World Cup. Організатором відбіркового туру виступив Startup Kyiv.

«Наша мета – представляти українську молодь на світовій арені та привертати увагу міжнародної спільноти до української науки та інновацій. Також ми прагнемо надихати та мотивувати майбутні покоління молодих українських підприємців, – прокоментувала партнер University Startup World Cup в Україні та засновниця Startup Kyiv Алевтина Пабст. – Я дякую університетам, які з великим ентузіазмом відчинили двері до співпраці, та всім неймовірним стартап-командам, які взяли участь у відбірковому турі. Особлива подяка нашим друзям і партнеру – компанії SoftServe, яка стала ексклюзивним спонсором поїздки студентів в Данію».

Стежте за анонсами про наступні змагання та заходи на офіційній сторінці Startup Kyiv у Facebook.

Читайте за темою: 27-го квітня в Сан-Франциско відбудеться Інтерконтинентальна Битва Стартапів

Одними з найважливіших передумов успіху стартапів є підтримка та просування. Тому запрошуємо вас підтримати українську команду, віддавши свій голос за HELi в номінації Soсial Media Award. Посилання на голосування буде опубліковане під час тижня змагань на сторінці Startup Kyiv у Facebook. GU

Share.

Comments are closed.