Global Ukraine News

27-го квітня в Сан-Франциско відбудеться Інтерконтинентальна Битва Стартапів

27-го квітня в Сан-Франциско Startup.Network та HACK Temple організовують Інтерконтинентальну Битву Стартапів – одну з найважливіших бізнес-подій 2017-го року!

Це – міжнародний інвестиційний батл, в якому змагатимуться найперспективніші та інвестиційно- привабливі стартапи з країн Східної Європи та Каліфорнії.

Все, що від Вас потрібно на цьому етапі – заповнити заявку на участь та чекати результатів відбору.

Вам однозначно варто спробувати свої сили, хоча б заради того, що серед гостей Битви Стартапів будуть приватні інвестори, корпоративні інвестори, представники міжнародних венчурних фондів та інвестиційних банків, керівники передових приватних компаній.

А це можливість познайомитися з екосистемою Кремнієвої Долини, завести масу корисних знайомств та значно розширити свій network!

Вартість виступу на батлі: $ 499. Оплата до 15-го березня (у вартість участі не входить оформлення віз та проживання. Але учасникам Битви буде надана можливість жити в ко-лівінгу за “приємними” цінами).

26 квітня для учасників Інтерконтинентальної Битви Стартапів ментори HACKT Mission проведуть підготовку до пітчів та консультації.

HACKT Mission – це річна програма для інтернаціональних стартапів, які хочуть вийти на нові ринки, в тому числі американський.

Читайте за темою: Представники Apple зустрінуться з українськими стартапами

Два дні після Батлу будуть присвячені знайомству з Silicon Valley та розширенню network. Для цього потрібно звернутися до івент-менеджера Юлії Смілій ([email protected]). Планується відвідування знакових місць: 1-й день – HP ventures, Almaz Capital, Facebook, Stanford University; 2-й день – Bank of the West, Plug’n’Play, 500 startups, Google, Apple (building).

Битва Стартапів в Сан-Франциско пройде в два етапи:

  • З 17.00 до 18.00 – підприємницький блок. Досвідом зі своїми молодими колегами поділяться справжні акули інвестиційного бізнесу.
  • З 18.00 до 20.00 – інвесторський блок “Презентації стартапів”. Естафету виступів переймають підприємці. На пітч у кожного фаундера буде 6 хвилин, три з яких на виступ, і стільки ж – на питання та поради експертів.

Переможцями стануть 2 проекти. Один з них – учасник, який посів перше місце за результатами голосування експертів, другий – за результатами онлайн-голосування гостей. І за підсумками голосування експертів можна буде дізнатися, з якого континенту були представлені більш перспективні стартапи.

Дата та час проведення Битви Стартапів: 27 квітня, 17:00. Місце проведення: HACK Temple, 910 Broadway San Francisco, CA 94133

Для того, аби відвідати захід, Вам потрібно зареєструватися як Гість! “Готуйте презентації, тренуйте пітчі та підтягуйте англійську! До зустрічі на Інтерконтинентальній Битві Стартапів в Сан-Франциско!“, – закликають організатори заходу. GU

 

Поділитись

Коментарі закріті