Global Ukraine News

В Йорданії у парку українсько-йорданської дружби відбулося висадження українських дерев

26 березня 2017 року у Парку українсько-йорданської дружби відбулося висадження 350 саджанців українських дерев. Захід приурочено до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданським Хашимітським Королівством, а також до 203-ї річниці з дня народження видатного Кобзаря Тараса Шевченка. 

Читайте за темою: День матері в Українському Культурному Центрі «Українська хата в Йорданії»

Серед посаджених дерев були саджанці бузку, кримської сосни, акації, платану, айви, кизилу, а також гіркокаштану. Дані саджанці були люб’язно надані Національним ботанічним садом ім. М.М. Гришка для висадження в Парку українсько-йорданської дружби. У заході взяли участь представники Посольства України в Йорданії та активісти Українського Культурного Центру «Українська хата в Йорданії».

«Колектив та друзі УКЦ «Українська Хата в Йорданії» з великим задоволенням взяли участь у висадці дерев в такому визначному місці. Для нас велика честь своїми руками створити український куточок в країні, яка волею долі стала нашим другим домом. Велика подяка Надзвичайному і Повноважному Послу України в Йорданії Сергію Олексійовичу Паську і працівникам Посольства за цей безцінний захід і бажаємо, щоб дружба між нашими країнами з часом ставала тільки щирішою і міцнішою!», – зазначають українські активісти УКЦ «Українська хата в Йорданії». GU

Поділитись

Коментарі закріті