Global Ukraine News

Виставка українських митців відбудеться в Йорданії

Цьогоріч Україна та Йорданія відзначають 25-річчя дипломатичних відносин. У рамках цієї визначної події компанія Тайкі Турз Tyche Tours при підтримці Музею Сучасного Мистецтва Музею сучасного мистецтва України / Museum of Modern Art of Ukraine, Посольства України в Йорданії UkrEmb Jor та КОНСХУ та Art Business League організовує подорож до сонячної Йорданії.

19 квітня відбудуться заходи з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією:

  1. Виставка робіт сучасних молодих українських митців – художниці Галини Попінової та скульптора Антона Титова в галереї Wadi Finan Art Gallery у місті Амман.
  2. Круглий стіл в Інституті Дипломатії (Jordan Institute of Diplomacy)

«Занурившись у світ Йорданії, залишаюся під враженням від екзотичності країни й дотепер. «Tyche Tours» підтримує та розвиває українське мистецтво, проводить виставки живопису, скульптури як в Україні, так і за її межами. Навіть зараз, у непростий час для України, «Tyche Tours» спільно з партнерами організовує нашу виставку живопису та скульптури. Для нас ця виставка є дуже відповідальною. Головною її ідеєю є бажання донести думку через пластику, образи живопису та скульптури про те, що хоча наші країни різні за історією та традиціями, але саме в цьому полягає унікальність, сила та багатство наших держав. У роботах, які будуть експонуватися в галереї в столиці Йорданії, ми піднімаємо вічні теми – любові, релігії, поваги до своєї історії та предків, також представимо пейзажі живописної України та екзотичної Йорданії», – розповідає художниця Галина Попінова.

Читати за темою: День матері в Українському Культурному Центрі «Українська хата в Йорданії»

Долучитися до події можуть всі бажаючі. Більше про тур тут.

«Для більшості українців й досі ця країна лишається таємничою. Як художник, я побачила її дивовижною, магнетичною, з колосальною енергетикою та унікальною культурною спадщиною. Саме в Йорданії знаходиться одне з нових «7 чудес світу» – Петра, яка неодноразово з’являлася в моїх картинах та скульптурах мого чоловіка, скульптора Антона Титова. Повітря Мертвого моря навіює медитаційні мелодії, пустелі та скелі нагадують «червону планету». Традиції аутентичного населення надихають на створення образних картин. Сподіваємося на ностальгічне спілкування з українською діаспорою та на жваве обговорення сучасного мистецтва України та Йорданії. Ми привеземо до столиці Йорданії українське мистецтво зі своїм українським обличчям. Чекаємо цікавих знайомств з послами інших країн та їхню зацікавленість у проведенні міжнародних арт-проектів українських художників. Адже і ми навзаєм готові приймати міжнародні художні виставки», – додає пані Галина. GU

Поділитись

Коментарі закріті