Global Ukraine News

Надзвичайна Італія: стародавні будівлі та сучасність

Стародавні пам’ятки, сонячні пляжі, сучасні міста, смачна кухня та вічність, яку можна відчувати у кожному куточку цієї неповторної країни — все це про Італію, державу, якою можна подорожувати вічно, щоразу відкриваючи для себе щось абсолютно нове. Вже традиційно, в час державного свята Італії — створення Італійської Республіки, ми розкажемо Вам те, що нас найбільше вражає в цій країні.

Найцікавіші факти, які здивують кожного

Італія ділиться на 20 регіонів, причому в кожному з них діє свій особливий діалект, які настільки різняться між собою, що жителі регіонів можуть не розуміти одне одного.

А ще Італію можна назвати країною, якій притаманна «першість»: перший термометр був створений італійським винахідником Санторіо в 1612 році; перша піцерія відкрилася в Неаполі в 1860 році; Болонський університет — найстаріший у світі, створений в 1088 році; найстаріший банк у світі — італійський Monte dei Paschi di Siena, заснований в 1472 році.

Читайте за темою: В Італії відбулося відкриття пам’ятника, присвяченого коханню італійця Луїджі і українки Мокрини

Люди в Італії, окрім дружелюбності та неквапливості, ще й дуже забобонні — тут офіційно зареєстровано 150 000 магів, до яких щорічно звертаються до 16 мільйонів осіб. А ще це – великі любителі кави: 4 млрд. чашок еспрессо випивається в країні щороку.

Старовинні будівлі та твори мистецтва

Італія – батьківщина найбільшої кількості об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: від пам’яток старовини Рима і чарівної романтичної Венеції, до горбистої місцевості Тоскани і космополітичного Мілана. Знавці кажуть, що в Італії загалом є 4 «перлини», побачити які необхідно: Рим, Флоренція, Піза та Венеція. Заключним акордом може стати відпочинок на морі, наприклад, на чудовому курорті Лі-до Ді Езоло поблизу Венеції або ще краще — на Лігурійському узбережжі.

Подорожуючи вічним містом Римом обов’язково відвідати Колізей, фонтан ді Треві, руїни Старого міста та Ватикан. Венеція зачарує Вас мальовничими, романтичними містками, традиційними гондолами, базилікою Святого Марка. Історичний центр Венеції розташований на 118 островах з 400 мостами, зокрема Ріальто та Міст Зітхань.

Читайте за темою: Як бути українським студентом в Італії?

Читати далі

1 2 3
Поділитись

Коментарі закріті