Global Ukraine News

Українці в США закликають допомогти пораненим військовим

Вже більш ніж два роки громада Сан-Франциско та Кремнієвої долини надає допомогу військовослужбовцям української армії, які отримали поранення/ушкодження хребта під час бойових дій на сході України. Вони приїздять до Лос-Анджелеса для проходження реабілітації в центрі Next Step.

Для допомоги військовим активісти в США організували акцію щодо збору коштів: 5 чи 10$ від кожного зможуть покращити життя наших захисників. Підтримати проект можна за посиланням: novaukraine.org/helping-wounded-soldiers/. Про це повідомляється на Facebook-сторінці акції.

Читайте за темою: Допоможіть Україні виграти престижну нагороду IE EPIC Award 2017

«Ми пишаємося цими хлопцями, захоплюємося їхніми результатами, схиляємося перед їхньою мужністю та силою духу. Повертаючись до України, вони опановують водіння, стають студентами університетів, створюють громадські організації, допомагають таким самим травмованим в минулому бійцям, беруть участь в різноманітних спортивних змаганнях (великий теніс, баскетбол). І ми віримо, що в них все вийде! Але поки вони залишаються людьми з обмеженими можливостями. І крім інвалідних візків та спеціальних протипролежневих подушок для них, кожному з хлопців потрібні спеціальні засоби медичної гігієни», – зазначають ініціатори.

Зустрітися із хлопцями особисто можна на пікніку 5-го серпня – https://www.facebook.com/events/1886844801589334. GU

Поділитись

Коментарі закріті