Global Ukraine News

Допоможемо хворим діткам разом: підтримайте БФ «Запорука»

Їм ампутують руки та ноги, вирізають внутрішні органи, їх болісно та виснажливо лікують роками, і зрештою, кожен третій за статистикою помирає, бо часто їм просто не встигли зібрати кошти на дороговартісний препарат, або відправити на операцію закордон. Онкохворі діти –  дорослішають раніше, про свій біль їм здебільшого немає з ким поговорити, а окрім лікарняної палати, часто нікуди піти. Це все не балачки – а цілком реальні історії.

Благодійний фонд «Запорука» протягом 9 років опікується дитячими долями в Інституті Раку, Інституті нейрохірургії та Львівській дитячій лікарні. Житло для родин онкохворих в центрі «Дача», забезпечення медикаментами, купівля обладнання, ремонти в лікарняних відділеннях, робота психологів, реабілітологів та організація дитячого дозвілля – це далеко не повний перелік напрямків діяльності. За весь час фонд охопив увагою понад 6000 дітей, лише цьогоріч допомогли на понад 12 мільйонів гривень та надали житло сотням родин важкохворих.

Читайте за темою: Support Hospitals in Ukraine готується до відправки 4-го гуманітарного вантажу

За кожною долею, якою вони опікуються, про яку розповідають в соцмережах та звітах, стоїть робота багатьох людей. За ними немає «спонсора» чи «господаря». Фонд працює завдяки тисячам пожертв найрізноманітніших людей та організацій.

Гроші, які Фонд збирає на «GlobalGiving», – це додаткові можливості. У соцмережах можна часто зустріти заклик «ТЕРМІНОВО» – представники Фонду знають, як це, коли кошти = життя. Резерв дозволяє їм оплачувати  саме такі випадки.

Підопічним в Україні допомагає Фонд, а коли вони опиняються на лікуванні закордоном – українські діаспори. І боротьба за українських дітей – спільна справа.

Отже, ваша підтримка «Запоруки» сьогодні – є надзвичайно важливою. Проекти можна підтримати з будь-якої картки світу. Оскільки «Запорука» має статус Superstar, до кожної пожертви GlobalGiving додасть аж 50%. Так, $10 допомоги перетворяться у $15! Якщо ви оформите підписку на регулярні пожертви, до першої з них GlobalGiving додасть ще 100%. Призовий фонд – $110 000, але він швидко вичерпується, тому, якщо хочете підтримати «Запоруку» – не чекайте! Пожертву потрібно зробити якнайшвидше у середу, починаючи з 09:00 за східним часом США, за київським часом з 16:00.

Проекти можна підтримати з будь-якої картки світу за цим посиланням: https://www.globalgiving.org/projects/life-saving-treatment-for-kids-in-ukraine/

Поділитись

Коментарі закріті