Global Ukraine News

Американець поділився враженнями від України

Артур Вей, режисер-мандрівник із Брукліна у Нью-Йорку, провів 45 днів подорожуючи Україною. Результатом стала публікація в блозі під назвою «12 причин, чому я безумовно залишуся на довше в Україні». Про це повідомляє Голос Америки.

What's up Ukraine? [2017 + DRONE]

Spent 45 days there & had a blast!Tag a friend you'd like to travel #Ukraine withLike Life by Art for more videos & 12 reasons why I love UkraineDrone shots thanks to Jess from How Dare She

Posted by Life by Art on Wednesday, July 5, 2017

Два роки тому Вей продав усе в обмін на свою першу камеру. З тих пір він живе, за його ж словами, «з рюкзака», створюючи короткі відеоролики в усьому світі.

Поїздку в Україну запропонувала йому канадська туристична агенція в обмін на розповідь про свої враження у блозі.

Читайте за темою: Українці запланували міжнародний матч з волейболу на вершині Кіліманджаро

На запитання «Голосу Америки», що його найбільше здивувало в Україні, режисер відповідає: «Все, – і пояснює, – у мене було нуль очікувань. Люди їдуть до Парижа з великими очікуваннями. Люди приїжджають в Україну без жодних і в кінцевому результаті приходять в екстаз. Ось звідки справжня радість від подорожей – від здивування, принаймні для мене».

За словами режисера, він нічого не знав про Україну, крім кількох речей, які бачив у новинах.

Відео в мережі Facebook переглянуло вже 30 тисяч людей і яке викликало дуже позитивну реакцію в глядачів: «Кожного разу, коли ми чуємо про Україну, – це щось погане в новинах. Але це якраз чому кожний мандрівник, якого я зустрів тут, є здивованим». У відеоролику є панорамні кадри, зняті за допомогою дрона, і чуттєві, колоритні епізоди, що передають атмосферу в українських селах і містах.

За 45 днів, які Вей провів в Україні, він встиг відвідати Київ, Львів, Карпати, Буковель, Чернівці, Чорнобиль і деякі малі міста.

Читайте за темою: Українці Іспанії стали переможцями VI-го Чемпіонату Світу з футболу серед діаспорних команд

«Ми танцювали і розважалися в цьому маленькому містечку з 800 людей у Карпатах, – згадує мандрівник, – вони нам давали надто багато алкоголю, тому найкращі спогади – це насправді те, що я ледве пам’ятаю. (Якщо ви подивитеся всі мої відеоролики, то побачите, що мені дуже подобається розслаблятися з місцевими мешканцями у всьому світі та веселитися з ними.) Вони були просто божевільні. Вони показали нам так багато своїх танців, музики та культури».

Поділитись

Коментарі закріті