Global Ukraine News

Альбом української класичної камерної музики отримав високу оцінку від провідних закордонних музичних видань

Нещодавно у київській галереї «КалитаАртКлуб» відбулася презентація записаного минулого року у Швеції альбому української класичної камерної музики «Consolation». Компакт-диск створений з ініціативи українсько-шведської піаністки, директора Українського інституту у Швеції Наталії Пасічник і записаний престижною шведською студією BIS. Про це повідомляє газета «День».

Платівка «Consolation» (за назвою етюду Віктора Косенка), що в перекладі означає «втіха», містить 21 твір українських композиторів XIX-XXI століть. Наталія Пасічник, яка вже багато років живе у Стокгольмі, запропонувала своїм відомим друзям з Європи, серед яких її сестра — солістка Варшавської камерної опери Ольга Пасічник, виконати ці твори.

Читайте за темою: Демі Мур у новому фільмі одягнула українську вишиванку

«Consolation» — це перший міжнародний проект такого типу і перше музичне «відкриття» України для Європи та світу як країни з композиторами світового масштабу. Цей компакт-диск уже за перші місяці отримав найвищі оцінки у провідних журналах класичної музики, зокрема у «Klassik Heute», «Rondo», «Concerti». А «MittelBayerische» назвав платівку «подією року».

Поділитись

Коментарі закріті