Global Ukraine News

Унікальні пазли українського проекту вразили відвідувачів платформи Kickstarter

Українська компанія «Ukrainian Gears», яка виробляє унікальні механічні 3D-пазли з фанери, зібрала на проект 126 тисяч доларів на Kickstarter із заявлених 15 тисяч. Про це повідомляє Громадське.

Мова йде про проект — механічну дерев’яну музичну модель-конструктор ліри Hurdy-Gurdy. Це вже четвертий заявлений компанією проект на Kickstarter.

Ugears створює моделі, які повністю укомплектовані всім необхідним для того, щоб зібрати 3D-пазл. «Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Завдяки високій точності розробки та якості виробництва всі деталі легко трансформуються у готову модель. Один із способів з’єднання деталей в наших моделях, який дозволяє без клею скласти механічну конструкцію, є запатентованим винаходом», — пише про себе компанія.

Читати за темою: Український школяр переміг на престижній олімпіаді в США 

Ця модель є повноцінним музичним інструментом. На ній легко грати, це унікальне поєднання гарного смаку, дерева та механіки, чудовий подарунок, переконують виробники. Підтримати проект та дізнатися більше можна тут.

У каталозі компанії також є, зокрема, модель-пазл трамвайної лінії, пожежної машини, трактора, вантажівки, потягу, квітки-скриньки та механічного театру.

Поділитись

Коментарі закріті