Global Ukraine News

Скрипка Святослава Кондратіва ледь не загорілася під час нічної зйомки магічного відео на Дністрі

Напередодні давнього слов’янського свята Івана Купала та на підтримку свого першого всеукраїнського туру, відомий український скрипаль Святослав Кондратів презентував свій новий трек «Kupala» та відео до нього.  Музикант відомий тим, що знімає музичні відео до своїх композицій у різноманітних по своїй красі куточках нашої планети, використовуючи лише природні локації. Відео користуються великою популярністю в інтернеті і за лічені дні набирають сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та схвальних коментарів. Це перший кліп, який музикант зняв в Україні.

Читайте за темою: Святослав Кондратів: «Музика завжди живе в мені»

«Це була справжня ніч пригод, – коментує події Святослав Кондратів. – Зйомки були заплановані вночі на природних локаціях біля узбережжя Дністра. Для цього ми спеціально приїхали на Буковину. У день зйомок цілий день йшли проливні дощі, які ввечері перейшли в ураган. Ми постійно сумнівалися, чи виїжджати на зйомки, чи переносити їх. Все ж таки, коли рішення вже було прийнято і ми приїхали на одну з локацій, дощ раптово припинився. О 3-ій годині ночі, коли ми відзняли частину матеріалу, і треба було змінювати місце, наш бус застряг при виїзді на гору і ми його ледве-ледве виштовхали на дорогу.  Вогнище, яке повинно було створювати атмосферу купальського обряду, не хотіло горіти. Помічники режисера змушені були використовувати факели і тримати їх біля мого обличчя. Через це ледь не загорілася моя скрипка. Наші танцюристи Павло Берник, учасник шоу «Танцюють всі 2», і Даша Українець, які виконали в кліпі танець кохання, за задумом режисера, повинні були бути постійно в воді. Їх одяг був весь час мокрий, і нам всю ніч доводилося за них хвилюватися і зігрівати їх всім, чим могли. Але, на щастя, все закінчилося благополучно. Вся команда режисера Mamay Media Production Олександра Ткачука прекрасно впоралася зі своїм завданням, за що я всім дуже вдячний».

Композиція «Kupala» стала спільною роботою скрипаля Святослава Кондратіва та співака і саунд-продюсера Саші Шена. Натхненням для неї послужило літо і прекрасне стародавнє свято Івана Купала. Сучасний електронний біт і лірична скрипка, замість звичного сольного вокалу, виділяють композицію серед всієї сучасної української музики. А шарму треку надають українські етнічні інструменти і автентичні народні голоси.

Сюжетна лінія кліпу побудована на давніх купальських обрядах, коханні головних героїв і дівочій красі узбережжя Дністра. Історія однієї ночі, однієї долі. Магія купальського вогню зачаровує серця молодої пари. Їх поєднали ніч і музика скрипаля. Скрипка Маестро мимоволі поступається місцем магічній етніці та ніжній еротиці.

Поділитись

Коментарі закріті