Global Ukraine News

Виставка про зв’язки України з Афоном відкрилася в Греції

В Афінах відкрилась фотовиставка “Подорож до Афону“, яка розповідає про тисячолітні духовні зв’язки України з Афоном. Про це повідомляє Укрінформ. Автором експозиції є директор Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні Сергій Шумило.

За сприяння Паломницького центру Української Православної Церкви грецька громадськість має змогу ознайомитися зі світлинами, присвяченими життю афонських обителей, побуту  ченців, які подвизаються на Святій Горі, та дізнатися, що об’єднує Афон та Україну”, – йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: Для українців у Греції провели показ українських вишиванок

На фотовиставці представлені понад 50 його фоторобіт. На знімках зображено кадри з життя і побуту афонських ченців, внутрішнє убранство святогірських храмів, архітектуру і види афонських монастирів, скитів і келій, природу Святої Гори.

Відбулася також презентація афонських видавничих проектів Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні (МІАСУ), виданих спільно з УПЦ, які потім були передані бібліотекам Афінського університету та інших установ.

Слід відзначити, що до лав організаторів заходу долучилися Посольство України в Грецькій Республіці та Товариство української діаспори “Українсько-Грецька думка”. 

Поділитись

Коментарі закріті