Global Ukraine News

Українки здобули перемогу у міжнародному хоровому конкурсі

З 6 по 9 липня в грецькому місті Превеза пройшов 35-й Фестиваль хорового співу, в якому взяла участь рекордна кількість колективів – 33 колективи з 13 країн світу (Україна, Румунія, Естонія, Чехія, Угорщина, Німеччина, Данія, Польща, Швейцарія, Кіпр, Молдова, Латвія, Греція). Про це повідомляє Ukranorama.

Перемогу у конкурсі здобули вихованці Київської спеціалізованої музичної школи імені Миколи Лисенка. Українські школярки здобули два Гран-прі у різних номінаціях та одну срібну медаль. До участі в змаганні учасниці готувалися майже півроку.

Читайте за темою: Діти із зони АТО відвідали Грецію

«До нашого керівника підійшла член журі Словенії і вона сказала: «Ви співаєте Божественну музику». А музика на 80% – це українська музика. Це музика Лисенка, Станковича і Зубицького», – зазначила заступник директора Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. Лисенка Ольга Савицька.

У дівчачому хорі Київської спеціалізованої музичної школи Миколи Лисенка зараз понад 30 учасниць віком від 9 до 18 років. Після перемоги у Греції на канікули поки що не йдуть – попереду тривалі репетиції до наступних пісенних фестивалів світового рівня.

Поділитись

Коментарі закріті