Global Ukraine News

Діти із зони АТО відвідали Грецію

Афіни у період 27 червня – 07  липня 2017 року відвідала група дітей та юнацтва з Авдіївки, Мар’їнки, Дружківки, Рубіжного, Сєверодонецька, Станиці Луганської, Довжанського та інших міст і селищ Донецької і Луганської областей України, що входять до зони АТО. Відвідини відбулися в рамках проекту Посольства України в Грецькій Республіці з оздоровлення дітей з України, йдеться на Facebook-сторінці дипустанови.

Проект було реалізовано завдяки підтримці Почесного генерального консула України в Піреї Паріса Драгніса та авіакомпанії «ДАРТ» Українські Авіалінії (DART Ukrainian Airlines).

Читайте за темою: Латвійські гостини для дітей з Маріуполя

Під час перебування в Греції діти відвідали Посольство України, де зустрілися із співробітниками української дипустанови. Відбулася також їх окрема зустріч з Почесним генеральним консулом України в Піреї Парісом Драгнісом, в ході якої від його імені дітям були вручені пам’ятні подарунки.

Читайте за темою: Виставка про зв’язки України з Афоном відкрилася в Греції

Цікава екскурсійна програма включала в себе відвідання історико-архітектурного заповідника Акрополь і Музею Акрополя, храму Посейдона на мисі Суніон, Марафонської долини і меморіалу пам’яті героїв Марафонської битви (490 р. до н.е.). Діти також мали можливість зустрітися із своїми однолітками з української суботньої школи, що діє при Центрі підтримки і розвитку української культурної спадщини «Трембіта» (м.Афіни), та насолодитися теплим морем і сонцем Греції. GU

Поділитись

Коментарі закріті