Global Ukraine News

«Розмаїття культурних подій та колоритних атракцій України» – інтерактивна мапа від Global Ukraine News

Global Ukraine News започаткував інтерактивну мапу, на якій кожен охочий зможе ознайомитись з розмаїттям культурних подій України, дізнатися про цікаві туристичні місця та найцінніші архітектурні пам’ятки, які кожен must visit. Це – своєрідний інструмент для того, щоб іноземні гості та українці могли краще зрозуміти Україну. Інтерактивна мапа «Розмаїття культурних подій та колоритних атракцій України» дозволить кожному знайти для себе улюблені місця, скласти цікавий маршрут та відкрити нові ідеї для подорожі.

Завдання ініціативи полягає в тому, щоб розкрити загальний потенціал країни, розповісти про її «приховані скарби», спрямувати людей на пошук чогось позитивного та нового.

Україна цікава своєю різноманітністю. Українська культура – неповторна, самобутня та неординарна. Особливість української культури визначили географічні умови, особливості історичного розвитку, а також взаємодія з іншими культурами. Тому розмаїття колоритних тематичних фестивалів, що відбуваються в Україні вражає. З багатьма з них Ви вже можете ознайомитись на нашій мапі.

Україна – країна з дивовижною природою, яка подарувала нам гірські хребти, річкові каньйони, моря, озера, степи і навіть пустелі. Клімат від континентального до субтропічного тішить помірними температурами, вітрами та опадами. Саме тому кожен мандрівник може побачити і відчути те, що збереглося протягом століть та успішно реалізувати найсміливіші туристичні ідеї. А за допомогою інтерактивної мапи «Розмаїття культурних подій та колоритних атракцій України», всі плани можна буде втілити у життя набагато легше.

Набридла сіра метушня та невпинний ритм великого міста, хочете віднайти гармонію у єднанні з природою? Здійсненню таких бажань може сприяти поїздка в українське село. На нашій інтерактивній мапі ми позначаємо наймальовничіші українські села, що славляться особливим колоритом та красою. Саме в них збереглась вся автентичність української культури. Такі українські села здатні надихнути на нові звершення та наповнити людину позитивними емоціями.

Українська архітектура вражає кількістю замків, фортець, храмів різних релігійних течій, дерев’яними церквами, старовинними будівлями, кварталами та цілими площами міст. Недарма список об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні (станом на 2013 рік) налічує 19 об’єктів.

Читати за темою:  ТОП-10 тематичних фестивалів України

Для любителів смачно поїсти теж знайдеться чимало цікавих подій. Гастрономічні фестивалі України стають все частішими та мають чітке тематичне забарвлення. Вони відкривають різноманіття смаків української кухні: як традиційної, так і більш сучасної, ламаючи стереотипи, що українська кухня – це лише вареники, борщ та галушки. Українські гастрономічні фестивалі познайомлять всіх охочих з українськими стравами, приємно здивують навіть найбільш прискіпливих гурманів, а також, завдяки частим майстер-класам, навчать Вас секретів української кулінарії.

Як бачимо необхідність створення інтерактивної мапи є очевидною. Така ініціатива відкриє безліч напрямків для того, щоб урізноманітнити, заново відкрити та змінити погляди на Україну. До створення інтерактивної мати «Розмаїття культурних та колоритних атракцій України» можуть долучитися усі охочі, які володіють цікавою інформацією щодо культурних подій чи цікавих туристичних об’єктів країни. Давайте відкривати Україну разом!

Поділитись

Коментарі закріті