Global Ukraine News

Українці Рима відсвяткували Великодні свята веселими гаївками та українськими забавами

17 квітня, на Світлий Понеділок, більше 150 римських українців зібралися в «Українському селі», що на околиці Рима, щоб спільно відсвяткувати Великодні Свята та взяти участь у благодійному обіді. Українські господині-волонтерки частували всіх охочих червоним та зеленим борщем, пиріжками, ковбасками на грилі та різними солодощами. Йдеться на Facebook сторінці організаторів.

Перед початком свята о. Роман (ЧСВВ) благословив всіх присутніх та розпочав захід з молитви. У концерті взяли участь місцеві українські артисти: Христина Фрейдун, Іван Максимович, Уляна Кінаш, Валентина Рехтецька, Галина Громик, Ольга і Віра Гудь, ансамбль діток української школи в Римі, під керівництвом Марини Герман-Заготинської та Ірини Зарічнюк.

Читати за темою: Від Італії до Австралії – як святкують Великдень у різних країнах світу

На заході римські волонтери Юрій Янчишин та Ірина Тепла поділилися своїми враженнями від спілкування з українськими бійцями на передовій під час доставки їм гуманітарних вантажів та нагородили почесними грамотами активних співвітчизників, які постійно допомагають армії. Відома римська волонтерка Ніна Тарангул отримала медаль «Сильному Духом» від 5 батальйону УДА. Опісля, розпочалися великодні гаївки та українська забава.


На святі було зібрано 1160 євро, з яких 120 € передала Марія Герман-Заготинська від продажу Великодніх пасок. На зібрані кошти буде придбаний генератор для львівських десантників з 80 бригади (450 євро) , а решта коштів (710 євро) буде передано на лікування 9-річної Ангеліни Юзви. GU

Поділитись

Коментарі закріті