Global Ukraine News

Від Італії до Австралії – як святкують Великдень у різних країнах світу

Автор: Альона Москалу, редактор Global Ukraine News

Незабаром всі християни святкуватимуть Великдень. Цей день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися разом за святковим столом. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. До великоднього застілля заздалегідь готуються не тільки в Україні. У різних куточках світу, де основною релігією є християнство, існують різні традиції святкування цього дня, причому деякі з них – дуже неординарні. Але чи все ви знаєте про традиції та звичаї святкування Великодня у різних країнах?

Італія

Як і в багатьох країнах, великодні урочистості починаються зі Страсної п’ятниці, коли уся родина збирається на пісний обід. Вони їдять суміш морепродуктів — великих королівських креветок, кальмарів, мідій і устриць. Після вечері подають свіжоприготовану каву еспрессо із традиційною випічкою «каннолі», «панеттоне» і тірамісу. Головною стравою великоднього столу в Італії є Коломба, щось на зразок нашої паски, але з лимонним ароматом. Часто її прикрашають мигдалем і мигдальною глазур’ю. Крім того, на Великдень прийнято їсти баранину із смаженими артишоками, салат із солодкого перцю, оливок і помідорів, а також солоний пиріг з яйцями і сиром. На десерт подають солодку випічку, прикрашену круто звареними яйцями, і здобними булочками у формі хреста.

У Великодню неділю на площі св. Петра, головній площі Рима, голова католиків усіх благословляє і вітає народи світу на 59 мовах. Тут збираються тисячі людей. На наступний день після Великодня у італійців прийнято ходити на пікніки з сусідами та друзями.

Німеччина

Зазвичай перед Великоднем німці влаштовують генеральне прибирання будинку, прикрашають свої оселі зеленими гілками, крокусами і нарцисами, гілками верби та берези, першими паростками трави або колоссям жита. У Німеччині також є звичай прикрашати яйцями дерева. Основною частиною свята є розкішний бенкет із безліччю страв, який символізує закінчення Великого посту.

П’ятниця, субота і неділя у Німеччині – офіційні вихідні дні. У пасхальний ранок глава сімейства ховає у будинку великодні подарунки (найчастіше у кошики, прикриті травою), які приніс пасхальний кролик. Усі члени сім’ї їх шукають. Лише після цього родина сідає за святковий сніданок.

Головною стравою є запечена риба, а на десерт подається печиво різних форм. На великодньому столі обов’язково повинен бути букет нарцисів, оскільки у Німеччині ці квіти називають пасхальними дзвіночками, і вони є одним із головних символів Великодня.

Після обіду в Німеччині прийнято ходити в гості, вітаючи всіх зі святом. Зазвичай частують чаєм із шоколадним печивом. Існує прикмета: люди, що зустрілися тобі в цей день на шляху, залишаться вірними друзями на все життя. Лаятися у цей день ні з ким не можна, щоб не мати вічного ворога.

Читати за темою: Веселий і завзятий великодній ярмарок в «Українській Хаті в Йорданії» 

Франція

Французи за декілька тижнів до свята прикрашають вітрини магазинів святковими кроликами з білого і темного шоколаду, фігурками курчат, рибок, дзвіночками. Цікаво, що кролики і курчата – «міжнародні» символи Великодня, а на великодні прикраси риби та дзвіночки можна натрапити лише у Франції. Французька великодня риба називається «Пуассон д’авріл» (буквально – «квітнева риба»). У багатьох магазинах можна придбати рибок із шоколаду. «Літаючі дзвони» — ще одна важлива великодня традиція Франції. За легендою, у Страсну п’ятницю усі церковні дзвони в країні дивовижним чином переносяться до Ватикану, і повертаються на ранок Великодня. Із собою дзвони привозять шоколадки і яйця, які дітям належить знайти вранці. Згідно з цією традицією французькі церковні дзвони мовчать у період з Страсної п’ятниці до Великоднього Воскресіння.

Будинки французів прикрашаються червоними стрічками та різнобарвними гірляндами. Головним символом Великодня є дзвіночок. У цей день його дзвін можна почути всюди, він символізує продовження життя і веселощів.

Індія

Хоча християн в Індії налічується всього 3% від загальної кількості населення, свято Великодня відзначається пишно й урочисто. Християни з усієї країни, особливо в Мумбаї, на Гоа і в північно-східних регіонах, ретельно готуються. Традиції відзначати Великдень в Індії сягають корінням у часи, коли ця країна була колонією Великобританії, Португалії та Франції. На Великдень в магазинах продаються розфарбовані яйця і шоколадні кролики, які люди дарують один одному. Страсна п’ятниця — офіційне державне свято в Індії.

Португалія

Великодній стіл у Португалії вінчає солодкий пиріг «Фолар де Паскоа». Його зазвичай подають на сніданок перед пасхальною заутренею, але частіше — на десерт після святкової вечері. У Великодню неділю португальці споживають м’ясну страву – смажене порося «Лейтан» зі смаженою картоплею та овочами, а також свіжоспеченим хлібом. Розфарбований у різні кольори і покритий карамеллю мигдальний пиріг «Амендоаш» – десерт, який у Португалії вважається традиційним пасхальним частуванням.

                                                                                                                                                           Читати далі

1 2
Поділитись

Коментарі закріті