Global Ukraine News

Напередодні Євробачення в Києві відбудеться Kyiv Art Week

У рамках офіційної програми пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Києві відбудеться Kyiv Art Week. 3-7 травня у тижні мистецтва візьмуть участь 23 галереї з п’яти країн світу. Кияни та гості столиці зможуть не тільки побачити роботи всесвітньовідомих авторів, від Пабло Пікассо до Альберто Джакометті, а й спробувати себе в ролі художника.

Kyiv Art Week – міжнародний формат, який дозволяє глядачеві за короткий проміжок часу ознайомитися з усіма типами мистецтва. Ця подія поєднає п’ять музеїв та десятки виставкових проектів. Головною подією стане арт-ярмарок, який пройде у приміщенні «Торонто-Київ».

Читайте за темою: Будівництво сцени для Євробачення-2017 повністю завершено

Також презентують «Музей приватних колекцій» ― вибрані твори мистецтва, що зберігаються в приватних колекціях і раніше не експонувалися. Серед них роботи Пабло Пікассо, Хельмута Ньютона, Роя Ліхтенштейна, Роберта Індіана та Девіда Хокні.

«Kyiv Art Week створено силами кураторів, культурних менеджерів міста, експертів у сфері мистецтва, низки приватних та корпоративних ініціатив. Майбутнє за форматами, які поєднують бізнес та культуру. Радий оголосити, що один із українських художників, роботи якого будуть представлені в рамках Kyiv Art Week, отримає спеціальну премію Eterna Art Prize – поїздку на Венеційську бієнале 2017», – сказав куратор та організатор Kyiv Art Week Євген Березницький.

Поділитись

Коментарі закріті