Global Ukraine News

Вийшов новий дитячий журнал для дітей австрійської діаспори

Перший україномовний пізнавальний християнський журнал для діток «Віденський смайлик» з’явився у столиці Австрії. Про це повідомала учасниця громади Валерія Лесюк.

Засновник – парафія Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП у Відні.

Журнал розпочав свій випуск із квітня 2017 р. На сторінках журналу читачі знайдуть тільки добрі наміри, Господні настанови, корисні поради на актуальні теми.

Читати за темою: Українці Відня запрошують у гості на мультидисциплінарний фестиваль U_Stream 

Тема першого номеру – Великдень.  Батьки зможуть розповісти дитині про свято доступними словами. Окрім цієї теми, читачі дізнаються, як поводитись у церкві, чи можна побачити Бога, хто такі ангели, що таке молитва. Також у номері є дитяче оповідання й казочка на духовну тематику та, звісно,  розвиваючі ігри. Журнал розрахований на дітей віком від 5 – 10 років, періодичність виходу видання – раз у місяць, 16 сторінок.

Нагадаємо, парафія УПЦ КП у Відні створена у листопаді 2014 р. З часу відкриття парафії проведено тринадцять благодійних  заходів на підтримку сімей військовослужбовців АТО, організовано мистецько-реабілітаційний табір в Карпатах для жінок і дітей (віком до 6 років) загиблих та поранених військових АТО, створено сайт. GU

Поділитись

Коментарі закріті