Global Ukraine News

У Німеччині показали фільм про Голодомор

У Берліні відбувся показ фільму «Гіркі Жнива». «Фільм ставить амбітну мету – художньо опрацювати одну з жахливих трагедій людства», – сказав Посол України у ФРН Андрій Мельник. Про це повідомляє Укрінформ.

Дипломат визнав, що стрічка була прийнята в світі «зі змішаними емоціями», поряд з дуже позитивними лунає також критика на його адресу, в тому числі і в самій Україні. Але головне – те, що світовому глядачеві, тепер уже і в Німеччині, показана важка сторінка історії, яку намагалися багато десятиліть замовчувати. А український народ представлений як такий, який готовий взяти долю своєї країни в свої руки і боротися за свою свободу.

Читайте за темою: Англомовний фільм про Голодомор покажуть в США

Показ відбувся за підтримки Посольства України в ФРН, Німецької асоціації україністів, благодійної організації Smile and Help.

«Гіркі жнива» – канадський кінофільм про історію кохання в розпал українського Голодомору. Стрічка є першою англомовною художньою кінокартиною про цю трагедію українського народу 1932-1933 рр. та має започаткувати серію фільмів про ідентичність України. Бюджет фільму був повністю наданий продюсером Яном Ігнатовичем та склав 20 млн доларів.

Поділитись

Коментарі закріті