Global Ukraine News

Україна взяла участь у сільськогосподарській виставці «AGRITEQ-2017» у Катарі

Нещодавно у м. Доха (Держава Катар) під патронатом Прем’єр-міністра, Міністра внутрішніх справ Катару шейха Абдулли Аль Тані пройшла 5-та міжнародна сільськогосподарська виставка Qatar International Agricultural Exhibition 2017 (AGRITEQ-2017).

Цього року в заході взяли участь делегації з 20 країн світу та 120 місцевих, регіональних та зарубіжних компаній. Зокрема, окремими стендами були представлені фірми Бахрейну, Єгипту, Ефіопії, Німеччини, Королівства Саудівська Аравія, Китаю, Швейцарії, Великої Британії, Польщі, Мексики, Туреччини, ОАЕ, України, Японії та ін.

Читайте за темою: «Art Convergence» – відеорепортаж про виставку українських митців у Катарі

Україну представила компанія «Терра» (м. Харків), яка підготувала свій стенд з презентаційними матеріалами і зразками продукції. На українському стенді було можна отримати різноманітну корисну інформацію про можливості інших вітчизняних підприємств агропромислового комплексу.

Під час виставки вітчизняним виробником проведено низку переговорів з потенційними катарськими партнерами, налагоджені прямі контакти та розпочато переговорний процес щодо можливих форм співпраці, а також постачання продукції до Катару. GU

Поділитись

Коментарі закріті