Global Ukraine News

Українські студенти беруть участь у всесвітньому змаганні University Startup World Cup 2017

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка візьмуть участь у всесвітньому змаганні університетських стартапів University Startup World Cup 2017 (USWC). Змагання пройдуть 18-22 вересня в столиці Данії місті Копенгаген. Українці змагатимуться разом з 70-ма найкращими студентськими командами зі всього світу за грошову нагороду у розмірі 25 000 доларів США та титул Best Startup Worldwide.

Українську команду представлять двоє студентів: Вікторія Гайдар (23 роки, аспірантка першого року навчання за напрямком «Медична фізика») та Микита Чечула (22 роки, студент за напрямком «Комп’ютерна інженерія»). На змаганні в Копенгагені студенти презентують проект HELi технологічне рішення для допомоги хворим на епілепсію. HELi покликане завчасно попереджати про епілептичні напади в режимі реального часу. Також у HELi передбачено можливість індивідуального лікування за зібраними даними, моніторинг стану хворого та передача необхідної інформації до медичного закладу.

Читайте за темою: Битва стартапів відбудеться у Львові

У травні цього року в Україні пройшов відбірковий етап змагання, де й була обрана команда, яка візьме участь у всесвітньому змаганні University Startup World Cup. Організатором відбіркового туру виступив Startup Kyiv.

«Наша мета – представляти українську молодь на світовій арені та привертати увагу міжнародної спільноти до української науки та інновацій. Також ми прагнемо надихати та мотивувати майбутні покоління молодих українських підприємців, – прокоментувала партнер University Startup World Cup в Україні та засновниця Startup Kyiv Алевтина Пабст. – Я дякую університетам, які з великим ентузіазмом відчинили двері до співпраці, та всім неймовірним стартап-командам, які взяли участь у відбірковому турі. Особлива подяка нашим друзям і партнеру – компанії SoftServe, яка стала ексклюзивним спонсором поїздки студентів в Данію».

Стежте за анонсами про наступні змагання та заходи на офіційній сторінці Startup Kyiv у Facebook.

Читайте за темою: 27-го квітня в Сан-Франциско відбудеться Інтерконтинентальна Битва Стартапів

Одними з найважливіших передумов успіху стартапів є підтримка та просування. Тому запрошуємо вас підтримати українську команду, віддавши свій голос за HELi в номінації Soсial Media Award. Посилання на голосування буде опубліковане під час тижня змагань на сторінці Startup Kyiv у Facebook. GU

Share.

Comments are closed.