Global Ukraine News

Як розшифрувати код своєї вишиванки?

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ще з давнього часу українці наділяли вишиванку особливим сенсом. Вишиванка була не просто одягом, а оберегом  здоров’я, краси і щасливої долі. В наш час вишиванка є одним із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному та багато-вбраному глобалізованому світі, символом приналежності до роду та нації. Напевно, сьогодні переважна більшість українців має її у своєму гардеробі, більше того носити вишиванку стає дедалі більш модною тенденцією та перетворюється на модний, етнічний бренд України у світі.

Сучасна вишиванка не перестає дивувати розмаїттям: однотонні та різнобарвні, багаті та ніжні, вишиті квітами та геометричними візерунками. Напевно, хоча б раз у житті кожен з нас замислювався над тим, що за узори насправді прикрашають наш одяг, якими древніми є їхні основи, що вони означають та чому виглядають саме так. Адже дійсно, це – не просто кола, ромби, гілки і спіралі, ці фігури створювались десятки століть тому як унікальні символи. У часи, коли наші предки володіли магічним зв’язком зі світом Природи – рослин, тварин, небесних світил, символами Сонця, Землі, Всесвіту, Роду, вони малювали свою долю, відтворюючи їх на полотні, виписуючи таємничі древні знаки як заклинання, як обереги, як коди свого роду. Вишиванка то є код, і ось декілька ключиків до нього.

www.joyreactor.cc

www.joyreactor.cc

Освоївши  таку своєрідну абетку вишиванки, ми можем створити свій власний генетичний код. GU

Share.

Comments are closed.