Global Ukraine News

Україна, поборовши Росію, стала світовим чемпіоном Battle of the Nation 2017

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У Барселоні (Іспанія) відбувся міжнародний лицарський турнір Battle of the Nation 2017 (“Битва націй”) і  по-справжньому історичну перемогу цьогоріч виборола Україна. У фінальному поєдинку наша команда феєрично перемогла  команду Росії.

Ми дуже посилено тренувались, надзвичайно багато роботи було проведено із нашим спорядженням, але найголовніше, ми зробили те, що слід зробити всій Україні, – об’єдналися! В нас дуже багато різних клубів в Україні, які не дружили один з одним, проте вони змогли подолати усі непорозуміння  і саме це принесло нам довгоочікувану перемогу, до якої ми йшли 8 років. Якщо ми всі об’єднаємось, ми переможемо і в боротьбі за нашу країну. Це точно», – ділиться секретами перемоги капітан української команди Ігор Парфентів.

Під час фінального бою по-особливому лунали гасла  «Україно, до бою», «Україна понад усе». Надзвичайно приємним було те, що українську команду підтримувала вся арена, емоції просто зашкалювали.

«Битва націй» – це перший у світі міжнародний чемпіонат  з історичного середньовічного бою та наймасштабніший щорічний фестиваль історичної реконструкції середньовіччя.  Основою програми фестивалю були бої, які проходили на спеціально побудованому у вигляді середньовічної фортеці ристалищі з трибунами. Лицарі змагалися у чотирьох номінаціях: 1 на 1, 3 на 3, 5 на 5 і 21 на 21.

Читати за темою: Українці різних країн світу закликали «Stop Putin’s War in Ukraine»

Традиційно на фестивалі були представлені  і автентичні кабаки, і фолькові концерти, і величезна кількість торговців предметами реконструкції з усього світу. Усі охочі могли приміряти стародавні вбрання, обладунки, постріляти з лука, а також скуштувати унікальні наїдки тих часів.

Дуже хочеться вірити, що така тріумфальна перемога української команди стане знаковою для усієї України! GU

Global Ukraine News вдячний Роману Родику та Наталії Костенко за допомогу у підготовці даного матеріалу та надані фото і відео матеріали.

Share.

Comments are closed.